Disney Pixar Lightyear Hyperspeed Series Zurg Fighter Ship & Zurg

14.99

S’ka stok

SKU: 556883 Kategori: , , ,

Armiku Zurg përgatitet për luftë hapësinore në anijen e tij luftarake Hyperspeed në përpjekje për të mposhtur Buzz Lightyear, i cili do të shpejtoj drejt fitores.

Të bllokuar në një planet të paeksploruar, Buzz Lightyear dhe shokët e tij të ekuipazhit do të duhet të luftojnë bimët armiqësore, insektet gjigante dhe armikun Zurg, për të përfunduar misionin e tyre dhe për t’u kthyer në shtëpi dhe kjo anije luftarake Zurg me figurën e Zurg është gati të përballet me Buzz dhe ekipin e tij!

Karakteristikat e produktit

  • Përjetoni eksitimin e eksplorimit të hapësirës, konfliktit dhe punës ekipore në Disney dhe Pixar’s Lightyear, me këtë automjet të projektuar në mënyrë autentike që përfaqëson anijen luftarake personale të Zurg, armikut Buzz Lightyear
  • Fluturoni lart dhe lëshoni raketa për të sulmuar, më pas aktivizoni pajisjen e uljes për të zbritur pa probleme
  • Kjo anije kozmike e detajuar vjen me një figurë Zurg për t’i lejuar fëmijët të rikrijojnë skena filmash ose të shpikin beteja të reja kundër Buzz dhe ekipit të tij.
  • Ashtu si në film, anija luftarake e Zurg dominon anijen tjetër në madhësi
  • Figura ka bel dhe shpatulla të lëvizshme, gati për të pilotuar anijen.
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HHJ61

Our Product Number

546556

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.