Disney Pixar Lightyear Mission Equipped Buzz Lightyear Figure

17.50 34.99

S’ka stok

Buzz Lightyear është gjithmonë gati për aventurë dhe këtë herë i pajisur me lëshuesin e tij të raketave, ai është për çdo mision. Fëmijët mund të eksplorojnë botën e Disney dhe Pixar’s Lightyear, historia e origjinës së astronautit që frymëzoi lodrën e preferuar të të gjithëve Space Ranger, me këtë Artikull -of-this-world i frymëzuar nga filmi

Karakteristikat e produktit

  • Rijetoni eksitimin e eksplorimit të hapësirës dhe punës ekipore në Disney dhe Pixar’s Lightyear, me figurën autentike të detajuar të Mission Equipped Buzz Lightyear
  • Përmban veprim mekanik dhe aksesorë të frymëzuar nga filmat.
  • Ka krahë të gjerë 3,75 inç në pjesën e pasme të kostumit të tij. Shtrëngojini këmbët së bashku për ta vënë atë në një pozë dramatike shpërthyese.
  • Më pas mbështillni në dorën e tij shpuesin e madh, shtypni butonin dhe bëni që predha të fluturojë.
  • Rikrijoni aksionin nga historia e Buzz Lightyear ose krijoni një ekran dramatik Lightyear me këtë figurë aksioni të gjatë 5 inç me 10 nyje të lëvizshme. Ai është gati për të eksploruar, luftuar ose pozuar.
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer Number

HHJ86

Our Product Number

556874

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.