Disney Princess Aurora Doll

30.00

SKU: 562303 Kategori: , , ,

Njihuni me këtë kukull Aurora, të frymëzuar nga princesha pozitive dhe me imagjinatë nga Bukuroshja e Fjetur e Disney.

Frymëzuar nga personazhi i animuar në filmin klasik të Disney, Bukuroshja e Fjetur, kjo kukull Aurora është gati të realizojë ëndrrat e saj! Kjo kukull shfaqet me një veshje shkëlqyese dhe aksesorë që përfshijnë këpucë dhe një kurorë. Në pamjen e saj nga filmi, kjo kukull Aurora është gati për çdo aventurë!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin një kukull Aurora të veshur me veshjen e saj të njohur, me një fustan me shkëlqim
  • Aksesorët përfshijnë këpucë që mund të hiqen dhe kurorë
  • Kjo kukull Disney Princess përmban flokë të krehur të cilat mund ti stiloni
  • Adhuruesit e vegjël mund të mbledhin të gjitha kukullat Disney Princess për aventurë (shiten veçmas)
  • Përmasat e përafërta: 28 cm x 8 cm x 5 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HLW09

Our Product Number

541621

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.