Disney Princess Belle Doll

30.00

SKU: 562304 Kategori: , , ,

Njihuni me këtë kukull Belle, e frymëzuar nga princesha inteligjente dhe aventureske nga ‘Bukuroshja dhe Bisha’ e Disney.

Frymëzuar nga personazhi i animuar në filmin e dashur të Disney-t Bukuroshja dhe Bisha, kjo kukull Belle është gati për aventura përtej fshatit! Kjo kukull ka një veshje shkëlqyese dhe aksesorë që përfshijnë këpucë dhe një kurorë. Në pamjen e saj të filmit, kjo kukull Belle është gati për çdo aventurë!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin një kukull Belle të veshur me veshjen e saj të njohur
  • Aksesorët përfshijnë këpucë që mund t’ia hiqni dhe kurorë
  • Kjo kukull Disney Princess përmban flokë të krehur për stilimi
  • Adhuruesit mund të mbledhin të gjitha kukullat Disney Princess për aventurë
  • Përmasat e përafërta: 28 cm x 8 cm x 5 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HLW11

Our Product Number

534159

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.