Disney Princess Moana’s Boat Adventure Playset

30.00

SKU: 562318 Kategori: , , ,

Filloni udhëtimin tuaj detar me setin e lojërave me varkë të Disney Princess Moana!

Ky set përfshin një kukull të vogël Moana dhe vjen me një varkë lundruese dhe figura të miqve me 2 personazhe nga filmi. Fëmijët mund të nisin Heihei-n nga varka me një veçori argëtuese valësh—ashtu si në film! Fansave do t’ju pëlqejë të rikrijojnë skenat e tyre të preferuara ose do të kënaqen duke krijuar aventurat e tyre me Moana.

Karakteristikat e produktit:

Seti përfshin një varkë të stilit që lundron, një kukull Moana, gjelin Heihei dhe figura e derrit Pua
Kukulla Moana ka gjerdanin e saj me guaskë deti dhe veshje dypjesëshe
Tifozët mund të mbledhin të gjitha kukullat e vogla të Disney Princess për aventurat më të fundit
Përmasat e përafërta: 15 cm x 22 cm x 10 cm
E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HLW86

Our Product Number

550900

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.