Disney Princess Rapunzel’s Tower Playset

69.99

SKU: 562313 Kategori: , , ,

Aventura pret adhuruesit e Disney Princess me këtë set emocionues Rapunzel Tower!

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të eksplorojnë këtë set lojërash argëtuese të frymëzuar nga Disney’s Tangled, i cili përmban 6 zona lojërash, 14 aksesorë dhe një kukull Rapunzel dhe figurën e Paskalit. Seti përfshin një dhomë gjumi transformuese, kuzhinë, zonë të veshjes për Pascal dhe hulatëse. Pascal mund të ‘ngjitet’ në flokët e Rapunzelit dhe gjithashtu mund të kapet në krahun e Rapunzelit ose në hulatëse!

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin një kukull Rapunzel, një figurë Pascal dhe një kullë me 6 zona loje
  • Zonat e lojërave të kullës përfshijnë një dhomë gjumi transformuese, një kuzhinë me furrë, një zonë veshjeje dhe një hulatëse në natyrë
  • Përfshin 14 aksesorë duke përfshirë një furçë për Rapunzel dhe aksesorë flokësh për argëtim stilimi
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HLW30

Our Product Number

552582

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.