Disney Princess Royal Colour Reveal Doll (Styles Vary)

24.99

Një eksperiencë emocionuese e hapjes së paketimit vjen në këtë asortiment të kukullave të vogla të Disney Princess.

Fansat do t’i pëlqejnë kukullat Royal Color Reveal, por cilën princeshë do të marrin? Çdo kukull është një mister derisa të shtohet uji, duke aktivizuar teknologjinë e zbulimit të ngjyrave. Pesë surpriza shtesë janë të përfshira për më shumë argëtim: një personazh I lezetshëm dhe 4 aksesorë të tjerë, duke përfshirë një fund të butë për kukullën dhe një unazë për fëmijën!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin një kukull misterioze të Princeshës Disney të mbuluar me veshje me ngjyra dhe 3 çanta me surpriza të fshehura
  • 3 çanta surprizë përmbajnë një fund të butë, një personazh dhe 3 aksesorë magjepsës, duke përfshirë një unazë për fëmijën
  • Personazhet misterioze të Princeshës së Disney përfshijnë Ariel, Hirushja, Tiana, Belle, Jasmine dhe Rapunzel. Adhuruesit e vegjël mund t’i koleksionojnë të gjitha (shiten veçmas)
  • Përmasat e përafërta: 9 cm x 3 cm x 2 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HMB69

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.