Disney Sidekicks Game

9.99 19.99

SKU: 561731 Kategori: , , , Etiketë:

Futeni në modalitetin e heroit si një nga 5 Sidekicks të Disney, të gjithë duke punuar së bashku për të shpëtuar Heronjtë dhe për të mposhtur armiqtë në lojën Disney Sidekicks.

Kur Heronjtë e Disney janë në telashe, i takon Sidekicks të shpëtojnë ditën! Armiqtë e pabesë të Disney janë bashkuar dhe kanë kapur heronjtë tuaj të preferuar të Disney-t, duke i mbyllur në një kështjellë të ruajtur mirë. Si Disney Sidekicks të guximshëm, ju duhet të punoni së bashku në këtë lojë strategjike bashkëpunuese për të shpëtuar Heronjtë, për të shpëtuar fshatarët lokalë dhe për të mposhtur armiqtë. Por nuk do të jetë e lehtë – Armiqtë do t’ju hedhin gjithçka për të mbrojtur kështjellën, nga rojet e kështjellës dhe hienat.

Në çdo kthesë, ju dhe shokët tuaj Sidekicks do të përballeni me rreziqe dhe sfida të reja, duke u përpjekur të qëndroni të shëndetshëm ndërsa parandaloni armiqtë të arrijnë qëllimet e tyre. Shpëtoni fshatarët e kapur për të zhbllokuar fuqi shtesë për t’ju ndihmuar në kërkimin tuaj. Shpëtoni të gjithë heronjtë dhe mposhtni të paktën 1 armik, dhe Sidekicks fitojnë! Aventura merr jetë me figura të detajuara të Sidekick dhe Armiqve, kulla dhe ura të skalitur në 3D dhe një tabelë lojërash shumëngjyrëshe të mbretërisë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 tabelë lojërash, 1 pikë qendrore të kështjellës, 12 mini figura të skalitura, 8 mini ura, 90 letra, 5 letra armiku, 5 letra me karaktere, 1 tabelë, 1 zar të personalizuar, 1 broshurë udhëzimi
  • Kjo lojë merr rreth 40 minuta për të luajtur
  • Lojë strategji miqësore për familjen
  • Për 2 deri në 4 lojtarë
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6062990

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.