Disney: Star Wars – Boba Fett Kids Costume

25.00

Ka stok

SKU: 553623 Kategori: ,

  • Shikoni vogëlushin tuaj të bëhet gjahtari më legjendar i dhuratave në galaktikë!

    Boba Fett është një nga personazhet më të dashur dhe më të frikshëm nga e gjithë saga e Star Wars.

    Duke u shfaqur në serialin origjinal, si dhe në serialin pasues, The Book of Boba Fett, ju mund t’i kënaqni fansat e rinj të serialit me këtë set veshjesh.

    Ky set kostumesh përmban një jumpsuit dhe maskë

Specifications

Manufacturer

Rubies

Manufacturer Number

301205

Our Product Number

553623

Safety Information

Not suitable for children under 36 months