Disney Sweet Seams – Minnie Mouse’s Ballet Studio Deluxe Playset

15.00

Ka stok

SKU: 562896 Kategori: ,

Aventurat e historisë fillojnë me Disney Sweet Seams – Playset Deluxe Studio e Baletit të Minnie Mouse.

Zbuloni Minnie Mouse dhe qenin e saj Fifi me Deluxe Balet Studio. Hiqni paketimin e jashtëm për të zbuluar një histori në një kuti. Zbuloni një kukull të butë, aksesorë dhe ngjitëse për të personalizuar dhe dekoruar setin tuaj të lojërave. Kjo paketë Sweet Seams Deluxe hapet për të zbuluar Studion e Baletit Minnie me tre zona të ndryshme lojërash – një dhomë zhveshjeje, studio dhe skenë.

Ndihmo Minnie-n të praktikojë para pasqyrës për të përsosur piruetën në tutunë e saj rozë me detaje lulesh. Pastaj vendoseni Minnie në skenë në mënyrë që ajo të mund të bëjë një performancë magjike. Nën skenën e saj dhe në manekinin e saj do të gjeni një ndarje të fshehtë për të gjetur dy palë këpucët më të bukura të baletit. Kur aventura juaj e tregimit të ketë mbaruar për atë ditë, paketoni gjithçka në setin e lojës së kutisë Sweet Seams dhe ruajini të gjitha për t’i luajtur një ditë tjetër.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 2 kukulla koleksionuese të stilit të kukullave prej lecke, set lojërash, këpucë baleti, aksesorë për manekin dhe ngjitës
  • Kukulla të buta prej lecke 6 inç kanë modele flokësh klasike me fije, krahë dhe këmbë të zgjatura të varura me gjymtyrë të lidhura me nyje dhe veshje ikonë të personazheve të Disney-t
  • Gjeni ndarjet e fshehura për të zbuluar surpriza
  • Çdo set lojërash mishërojnë një pamje unike të frymëzuar nga artizanat e personazheve tuaj të preferuar të Disney-t
  • Përmasat e përafërta: 20.1 x 12.6 x 5 cm
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

MOOSE TOYS LTD

Manufacturer Number

69514

Our Product Number

562896

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5