Disney The Little Mermaid Storytime Stackers Ariel’s Grotto Playset

30.00

S’ka stok

SKU: 562334 Kategori: , , ,

Njihuni me kukulla nga shfaqja më e re e Disney, The Little Mermaid me Disney The Little Mermaid Storytime Stackers Playset e Ariel’s Grotto.

Bëni një udhëtim në strehën e shpellës së Ariel-it me këtë set lojërash magjike të kompletuar me mini kukulla Ariel dhe aksesorët. Uluni në guacka dhe më pas shkoni në ballkon. Përdorni klipin për ta bërë kukullën mini Ariel të ‘notojë’ lart e poshtë. Pastaj, hapni guaskën për të zbuluar pishinën e fshehur brenda.

Seti i lojërave përmban gjithashtu një dorezë për të marrë me vete shpellën e Ariel-it për argëtim edhe gjatë udhëtimeve. Adhuruesve të vegjël do t’ju pëlqejë të rikrijojnë momentet e tyre të preferuara të filmit ose të imagjinojnë aventura të reja me Arielin nën valë të detit.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Playset Grotto, Mini Ariel Doll dhe aksesorë
  • Frymëzuar nga Ariel “Sirena e Vogël” e Disney
  • Aksesorët përfshijnë një arkë thesari, tavolinë zhveshjeje me pasqyrë, peshk dhe më shumë!
  • Seti përfshin një dorezë transporti për argëtim gjatë udhëtimeve
  • Paraqet flokët e saj të gjatë të kuq për argëtim stilimi
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Our Product Number

551872

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.