Disney’s Frozen 15′ Backpack

20.00

Ka stok

SKU: 547282 Kategori: ,

I bëjmë thirrje të gjithë fansave të Frozen, shkoni në shkollë me stil me këtë çantë shpine të Frozen në stil amerikan.

Kjo çantë shpine me stil është e përkryer për të mbajtur të gjitha gjërat e nevojshme të shkollës.

Me një pamje nga filmi, dy rripa shpatullash të mbushura për rehati shtesë, një ndarje kryesore me zinxhir të sigurt dhe xhep të përshtatshëm përpara me zinxhir me një model unik me borë

Karakteristikat kryesore:

  • E përkryer për të gjithë fansat e Frozen
  • Rripa shpatullash të mbushura dhe ndarje të siguruara me zinxhir
  • Përmasat e përafërta: H 40cm x L 30cm x D 12cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Jacob Company

Manufacturer Number

EN3001117

Our Product Number

547282

Age

3 – 5, 5 – 8