Dominoes in Tin Game

5.00

S’ka stok

SKU: 525307 Kategori: ,

Get the friends together for a fun game of Dominoes.

There are 28 dominoes included in the tin. It’s a classic game for 2-4 players!

A great gift for ages eight and up.

Specifications

Our Product Number

525307

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.