DreamWorks Dragons Flying Toothless

39.99

Mësojini dragoit tuaj se si të fluturojë me DreamWorks Dragons Flying Toothless. Kjo foshnjë dragua interaktiv me të vërtetë mund të fluturojë brenda, por nuk mund të mësojë se si ta bëjë këtë pa ndihmën tuaj. Të praktikosh së bashku është shumë argëtuese!

Me detaje realiste dhe sy të ndezur, sytë e Toothless ndryshojnë nga jeshile në ylber kur ju keni fituar besimin e tij dhe ai është gati të fluturojë.

Shikojeni të fluturojë teksa e drejtoni dhe ai do të rri pezull mbi duart tuaja. Me sensorë të shumtë, Toothless i përgjigjet prekjes suaj. Ai ndërvepron me efektet zanore dhe sytë e tij ndryshojnë ngjyrën për t’ju bërë të ditur disponimin e tij – i uritur, i përgjumur, i trishtuar dhe më shumë. Mund ta përkëdhelesh për ta bërë të gërvishtë, të luajë lojëra, ta ushqesh, ta lëkundet për të fjetur, t’ia gudulisësh barkun në fole dhe më shumë.

Plus, këtij dragoi të vogël i pëlqen të kërcejë. Lëkundje krah për krah dëgjojeni të këndojë dhe të luajë muzikë – ai është shumë i lezetshëm.

Karakteristikat e produktit:

  • Karikoni me lehtësi Flying Toothless me kordonin USB të integruar
  • Dimensionet e përafërta 9 x 4 x 6
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6059131

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.