DreamWorks Trolls World Tour – Tiny Dancers Friend Pack Figures (Styles Vary)

14.99

Ka stok

SKU: 544902 Kategori:

Bëhuni gati të vallëzoni me këtë turne botëror të DreamWorks Trolls — Paketa e miqve të kërcimtarëve të vegjël.

Kjo paketë e lezetshme përmban dy nga personazhet tuaj të preferuar nga Trolls World Tour, të cilët të dy mund të shndërrohen në aksesorë, plus dy byzylykë të frymëzuar nga filmi dhe dhjetë aksesorë per byzylykë.

Vendosini ato dhe bëjini të lëvizin! Ka gjashtë kombinime të ndryshme të figurave dhe byzylykëve për të mbledhur! (shiten veçmas).

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 4+ vjeç.

Specifications

Manufacturer Number

E8421

Our Product Number

544902

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.