Early Learning Centre Tie My Shoe

6.00

Ka stok

Arritni një moment historik zhvillimi ndërsa mësoni të lidhni lidhëset e këpucëve me Tie My Shoe nga Early Learning Centre.

Vendosni kartën e këpucëve mbi këmbën tuaj për të praktikuar lidhjen e lidhësave. Me lidhëse të lehta për t’u kapur, kjo kartë është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar se si të zotëroni këtë aftësi të nevojshme.

E shkëlqyeshme për zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike, fëmijët do të duan të mësojnë se si të lidhin këpucët e tyre.

Karakteristikat e produktit:

  • Kartë me lidhëse për mësimin e lidhjes së harqeve
  • Seti përmban: 1x kartë këpucësh dhe 1x lidhëse këpucësh
  • Dantella të trasha të lehta për t’u kapur dhe rrip Velcro për t’u ngjitur në këpucë
  • E shkëlqyeshme për zhvillimin e aftësive motorike
  • Dimensionet e produktit: 12 cm (H) x 10 cm (W) x 0.5 cm (D)

Specifications

Manufacturer

ADDO ELC

Our Product Number

548909

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.