Early Learning Centre Wooden Dairy Set

15.00

S’ka stok

Të vegjëlve do t’ju pëlqejë të luajnë me të gjitha gjërat thelbësore të frigoriferit me setin ushqimor të qumështit prej druri nga Early Learning Centre.

Është koha për të shkuar në dyqane për të marrë të gjitha gjërat e nevojshme për javën. Fëmijët mund të vendosin nëse kanë nevojë për qumësht dhe djathë për të bërë darkë ose nëse duan gjalpë dhe kos për mëngjes. Ose, ata mund të pretendojnë të jenë dyqani ndërsa miqtë e tyre blejnë ëmbëlsirat e tyre të preferuara.

I përsosur për dhurata, ky set shumëngjyrësh prej druri inkurajon lojën dhe frymëzon imagjinatën.

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Karakteristikat e produktit:

  • Set ushqimesh shumëngjyrësh
  • Seti përmban: 1x tenxhere me kos me kapak, 1x shishe qumështi me kapak, 1x bllok djathi dhe një set gjalpi të prerë
  • Bërë nga i qëndrueshëm
  • E përkryer për dhurata
  • Inkurajon lojën imagjinative, pretenduese
  • Dimensionet e produktit: cm (H) x cm (P) x cm (D)
  • Dimensionet e paketimit: 15cm (H) x 12.5cm (W) x 9cm (D)

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

200189

Our Product Number

546420

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11