Early Learning Centre Farm Family Figure Set

18.00

S’ka stok

Lëreni imagjinatën tuaj të lirë me setin e ELC të figurave të familjes në fermë.

Kjo familje me katër anëtarë ka shumë punë për të bërë rreth fermës së tyre. Nëna dhe fëmijët duhet të mjelin lopët, të ushqejnë pulat dhe të mbledhin vezët e tyre. Babai është gati të kullosë delet me ndihmën e qenit të deleve të familjes.

Këto figura sjellin shumë argëtim me temë ferme dhe janë gjithashtu një madhësi perfekte për duar më të vogla.

Argëtim me role të familjes së fermës për imagjinatën 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

ADDO ELC

Our Product Number

540606

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.