Early Learning Centre 4 Play Mats – Blue

19.99 29.99

S’ka stok

Krijoni një zonë të butë për të voglin tuaj për të luajtur brenda ose jashtë me këto 4 shtresa rekreacioni me ngjyra nga Early Learning Centre.

Të shkëlqyera për lojëra aktive, të vegjlit mund të kërcejnë lart e poshtë, të rrotullohen, të praktikojnë gjimnastikë – ato janë gjithashtu ideale për të vegjlit që sapo kanë filluar të ecin. Vijnë në paketim prej katër copash, këto shtresa shumëngjyrëshe ndërlidhen si një puzzle, kështu që i vogli juaj do të argëtohet pothuajse aq shumë duke fiksuar ato sa duke luajtur me to. Ndërlidhni ato në një vijë, bashkojini në një drejtkëndësh ose madje përdorni veçmas si stacione të ndryshme aktiviteti.

Këto shtresa të buta ofrojnë një mjedis argëtues për fëmijët për të luajtur dhe inkurajojnë zhvillimin e tyre fizik.

Karakteristikat e produktit:

Shtresa të ndërthurura me ngjyra të ndezura për lojë
Seti përmban: 4x shtresa
Ngjyrat mund të ndryshojnë
E shkëlqyeshme për lojëra të brendshme dhe të jashtme për zhvillimin fizik
Dimensionet e shtresës: 62cm (H) x 62cm (W) x 1cm (D)

E përshtatshme për moshat 12+ muaj

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

200101

Our Product Number

545932

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.