Early Learning Centre Bits & Basics Ready Mix Paint 300ml – Black

1.60 2.00

Vetëm 1 stok

SKU: 541911 Kategori: Etiketë:

Specifications

Age

3 – 100 Years

Manufacturer

Addo ELC

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

148276

Our Product Number

551083

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.