Early Learning Centre Bits & Basics Ready Mix Paint 300ml – Orange

2.00

Ka stok

Çojeni kohën tuaj të artit në nivelin tjetër me këtë shishe 300 ml me bojë portokalli nga linja e Early Learning Centre.

Çfarë do të krijoni me bojën tuaj të re portokalli? Mund të bëni një fushë të mrekullueshme me lule ose një qiell të zi plot fishekzjarre. Çfarëdo që të vendosni, kjo bojë portokalli e ndezur është e preferuara për të gjitha aventurat tuaja artistike.

Plus, ndërsa bëni kryeveprat tuaja, do të ndihmoni gjithashtu të zhvilloni imagjinatën dhe aftësitë tuaja krijuese.

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Product Dimensions

Height: 18.0 cm Width: 5.5 cm Depth: 5.5 cm

Manufacturer

Brian Clegg

Manufacturer Number

148271

Our Product Number

541673

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11