Early Learning Centre Clownfish Bubble Blower

8.00

Ka stok

Krijoni aventurën tuaj nënujore me Bubbles Clownfish nga Early Learning Centre.

Ky peshk me ngjyrë portokalli të ndezur është gati për argëtim me flluska! Përdoreni atë në kopsht për të krijuar flluska të mahnitshme dhe pretendoni se po eksploroni oqeanin. Ai prodhon qindra flluska me shtypjen e një butoni, duke e bërë kohën e lojës edhe më argëtuese.

Kompleti përfshin 1 Bubbles Clownfish dhe 1 shishe me lëng për flluska. Thjesht mbushni tabakanë, zhytni peshkun klloun dhe bëhuni gati të shihni një mori flluskash që fluturojnë në qiell.

Dimensionet e produktit: 39cm (H) x 13cm (W) x 7.5cm (D)

Kërkon bateri 1xAA. Nuk përfshihen.

E pershtatshme per moshat 3 deri ne 8 vjec.

Specifications

Manufacturer

ELC

Manufacturer Number

145399

Our Product Number

540486

Safety Information

Not suitable for children under 36 months