Early Learning Centre Crazy Golf

31.99

Ka stok

SKU: 540742 Kategori: ,

E shkëlqyeshme për të praktikuar aftësitë tuaja të vendosjes mbi pengesa të çmendura, konkurroni kundër miqve tuaj me setin Crazy Golf të Early Learning Centre.

Luani me radhë për t’i futur topat në pengesat e çuditshme me radhë – kush do ta përfundojë garën i pari? Synoni për pengesat e çmendura të golfit një nga një dhe numëroni sasinë e goditjeve që ju nevojiten për të përfunduar secilën pengesë, ose thjesht luani për argëtim; ju shtoni edhe komentin tuaj të çmendur.

Loja me këtë set i inkurajon fëmijët të lëvizin dhe zhvillon koordinimin dorë me sy.

Aventurë në natyrë për moshat 3-5 vjeç.

Karakteristikat e produktit:

  • Set argëtues i golfit për argëtim brenda dhe jashtë
  • Seti përmban: 2x shkopinj, 4x topa dhe 5x pengesa të çmendura (kamion, silo, urë, bard, stilolaps)
  • Ngjyra të ndritshme, argëtuese
  • E shkëlqyeshme për lojëra në natyrë
  • Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 36 muaj për shkak të pjesëve të vogla.
  • Ndihmon zhvillimin fizik

Specifications

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

122862

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.