Early Learning Centre Eco-friendly Soft Toy – Seahorse

7.50 15.00

Ka stok

Super i butë dhe jashtëzakonisht ngushëllues, Kali I detit nga Early learning Cenre është një lodër e parë perfekte për çdo të porsalindur.

E bërë në mënyrë të qëndrueshme duke përdorur materiale të ricikluara dhe prekje pambuku natyral, kjo lodër pelushi me gëzof të lehtë dhe ngjyrë jargavani është bërë nga 8 shishe të ricikluara. Kali i dashur i detit ka sy të qëndisur, pendë të buta dhe një shumëllojshmëri teksturash të ndryshme për t’i eksploruar foshnjat ndërsa luajnë me mikun e tyre të adhurueshëm të oqeanit. E përkryer për t’u përqafuar kur janë të vegjël ose për të ndërmarrë aventura ndërsa rriten, fëmijët do ta pëlqejnë këtë krijesë të lezetshme.

Kjo lodër e adhurueshme do të stimulojë shqisat e foshnjës dhe do të jetë një shtesë ngushëlluese për fëmijërinë e tyre të hershme.

Karakteristikat e produktit:

Lodra e parë super e butë për foshnjën për t’u strukur dhe për të luajtur

Seti përmban: 1x lodër pelushi kali deti

Projektuar për të stimuluar shqisat e foshnjës

I përshtatshëm që nga lindja

Dimensionet e produktit: 27cm (H) x 23cm (W) x 16cm (D)

E përshtatshme për moshat 0+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo ELC

Manufacturer Number

200365

Our Product Number

551777

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.