Early Learning Centre Flower Apron 3-4 Years

10.00

Ka stok

Super praktike dhe e lezetshme, kjo Përparëse lulesh nga Early Learning Centre është projektuar për të mbrojtur artistët tuaj të vegjël gjatë pikturës, ngjitjes dhe modelimit.

Pastrohet lehtë dhe mbron nga uji, është gjithashtu e shkëlqyeshme për lojëra të çrregullta me ujë ose rërë, duke mbrojtur veshjet e tyre nga njollat. Me mëngë të gjata, është shumë i lehtë përdorimi i saj.

E shkëlqyeshme për ujë, rërë dhe lojëra të çrregullta, duke siguruar që veshjet e tyre të lezetshme të mbeten gjithmonë të pastra.

Karakteristikat e produktit:

  • Bluzë mbrojtëse me mëngë të gjata për lojë kreative
  • Seti përmban: 1x përparëse
  • Mbron veshjet gjatë lojës së çrregullt
  • Pastrohet lehtë dhe mbron nga uji
  • Madhësi perfekte për moshat 3-4 vjeç
  • Dimensionet e produktit: 53cm (H) x 90cm (W) x 0.5cm (D)

Specifications

Height

20.0 cm Width: 15.0 cm Depth: 1.5 cm

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

140101

Our Product Number

540670

Age

0 – 3