Early Learning Centre My Complete Dinner Set

25.00

Vetëm 1 stok

I kompletuar me 35 aksesorë, ky set realist për darkë nga Early Learning Centre është perfekt për të mbledhur lodrat ose miqtë tuaj për një darkë madhështore.

Organizoni një festë çaji ose përgatitni një banket elegant. Praktikoni vendosjen e thikave dhe pirunët tuaj dhe mësoni se si të shtroni tryezën. Bëni sikur derdhni çajin në filxhanë dhe u shërbeni mysafirëve tuaj çdo ushqim që mund të imagjinoni.

I mrekullueshëm për imagjinatën, ky set do të frymëzojë shumë argëtim gatimi. Me takëm dhe mjete të mjaftueshme në komplet, do të keni shumë për të luajtur me miqtë dhe për të zhvilluar aftësitë tuaja sociale.

Karakteristikat e produktit:

  • Set darke me 35 pjesë për lojë imagjinare
  • Seti përmban: 1x enë për servirje me kapak, 1x lugë servirjeje, 1x lugë, 4x filxhanë, 4x pjata, 4x tasa, 4x pjata të thella, 4x thika, 4x pirunë, 4x lugë, 1x tenxhere kafeje me kapak dhe 1x enë qumështi
  • Përfshin vegla të forta plastike të kuzhinës dhe takëm
  • Të luash me miqtë rrit aftësitë sociale dhe komunikuese
  • E shkëlqyeshme për lojëra imagjinative
  • Dimensionet e produktit: 4cm (H) x 12cm (W) x 12cm (D) për pjatën
  • Dimensionet e paketimit: 25,5 cm (H) x 30,5 cm (P) x 7,5 cm (D)
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo ELC

Manufacturer Number

200444

Our Product Number

551900

Safety Information

Not suitable for children under 36 months