Early Learning Centre My First Aqua Drawing Mat

16.00

S’ka stok

Shijoni orë të tëra argëtimi me shtresën e parë të vizatimit Aqua nga Early Learning Centre.

Për argëtim pa fund dhe pa rrëmujë, thjesht mbushni stilolapsin me ujë dhe filloni të krijoni. Hiqni pjesën e poshtme të stilolapsit, mbusheni me ujë dhe më pas vendoseni përsëri majën e stilolapsit. Fëmijëve do t’ju pëlqejë të shkarravitin, të vizatojnë dhe të kënaqen duke lënë shenja me këtë tapet uji. Përdorni këtë shtresë shumëngjyrëshe për të krijuar vizatime të mahnitshme vazhdimisht. Kur të keni mbaruar së luajturi, thjesht lëreni të thahet dhe shenjat e ujit zhduken – gati për herën tjetër.

Të rriturit do të vlerësojnë që shtresa e vizatimit me ujë frymëzon imagjinatën e fëmijëve ndërsa zhvillon koordinimin dhe kreativitetin e tyre sy-dorë.

Karakteristikat e produktit:

  • Thjesht mbushni stilolapsin me ujë dhe filloni të krijoni fotografi shumëngjyrëshe
  • Seti përmban: 1x shtresë me uje dhe 1x stilolaps me ujë
  • Ndihmon fëmijën tuaj të zhvillojë koordinimin dorë me sy
  • E shkëlqyeshme për imagjinatën e fëmijës suaj dhe njohjen e ngjyrave
  • I pershtatshem per femije 18+ muaj
  • Dimensionet e produktit: 54cm (H) x 70cm (W) x cm (D)

Specifications

Manufacturer

Addo ELC

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

200232

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.