Early Learning Centre My First Sand and Water Table Plus Accessories (H34cm)

69.99

Ka stok

SKU: 540737 Kategori: ,

E përkryer për t’i mbajtur të vegjlit tuaj të argëtuar gjatë gjithë ditës, Early Learning Centre My First Sand and Water Table ofron orë të tëra argëtimi me rërë dhe ujë.

Vetëm madhësia e duhur për eksploruesit dhe aventurierët tuaj të vegjël, kjo tavolinë e fortë me rërë dhe ujë mund të përdoret ose në dysheme ose e ngritur lart në këmbët e saj. Dizenjuar me zgjuarsi me një rrjedhje uji rreth pjesës së jashtme të gropës së rërës për shumë spërkatje, skulpturë dhe argëtim. Përfshihet një grabujë, lugë dhe varkë për të luajtur, plus një kapak për të mbajtur gropën të mbuluar midis orëve të lojës. Tabela ime e parë me rërë dhe ujë ka vrima përreth anëve të saj për ruajtjen e aksesorëve.

Luajtja me këtë tabelë aktivitetesh e inkurajon fëmijën tuaj të shikojë dhe të prekë dhe rrit koordinimin sy – dorë.

E pershtatshme per moshat 12+ muaj

Karakteristikat e produktit:

Tavolinë me shumë aktivitete me ujë dhe rërë

Seti përmban: 1x tavolinë me rërë dhe ujë, 1x kapak qendror, 1x varkë, 1x lopatë dhe 1x grabujë

Këmbë të ndashme për argëtim në dysheme

Ju lutemi vini re: Për të mbushur njërën anë të tavolinës suaj të rërës dhe ujit, ne rekomandojmë 10 kg rërë

Rëra nuk përfshihet dhe disponohet veçmas

Dimensionet e produktit: 34,5 cm (H) x 46,5 cm (P) x 68,5 cm (D)

Dimensionet e paketimit: 46cm (H) x 71cm (W) x 18cm (D)

Specifications

Manufacturer

ELC

Manufacturer Number

141655

Our Product Number

540737

Safety Information

Not suitable for children under 36 months