Early Learning Centre Plush Toy – Leopard

12.00

S’ka stok

Super i butë, ky Leopard nga Early Learning Centre është lodra e parë perfekte për çdo fëmijë të porsalindur ose në rritje.

Ky leopard me njolla ka sy dhe hundë të qëndisur, veshë të mëndafshtë dhe fasule në duar dhe këmbë, në mënyrë që i vogli juaj të ndjejë tekstura të ndryshme ndërsa luan me mikun e tij të lezetshëm mace. E përkryer për t’u përkëdhelur kur janë të vegjël ose për të ndërmarrë aventura ndërsa rriten, fëmijët do ta pëlqejnë këtë lodër të qetë në xhungël.

Kjo lodër e adhurueshme do të stimulojë shqisat e foshnjës.

Dimensionet e produktit: 25cm (H) x 13cm (W) x 10cm (D)

Specifications

Manufacturer Number

200004

Our Product Number

545867

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8