Early Learning Centre Singing Animal Keyboard

29.99

Inkurajoni brezin muzikor të të voglit tuaj me tastierën argëtuese të Early Learning Centre Singing Animal.

E kompletuar me pesë kafshë miqësore për të luajtur, fëmija juaj do të argëtohet me orë të tëra duke dëgjuar të gjithë tingujt qesharak të kafshëve ndërsa këndojnë së bashku. Të luash me tastierë është një mënyrë e shkëlqyer për të filluar të mësosh emrat e kafshëve dhe zhurmat që ato bëjnë. Për lojë edhe më emocionuese, tastiera e kafshëve që këndojnë vjen me tre mënyra. Shtypni butonat e trashë dhe shikoni se çfarë ndodh. Të vegjlit mund të dëgjojnë tingujt e kafshëve, të bëjnë muzikën e tyre ose të këndojnë me meloditë e njohura me kafshët.

E shkëlqyeshme për zhvillimin e aftësive motorike dhe aftësive të hershme muzikore, kjo tastierë ndërvepruese sigurisht që do të tërheqë imagjinatën e tyre!

Karakteristikat e produktit:

Tastierë shumëngjyrëshe këndimi me 5 kafshë miqësore
Seti përmban: 1x tastierë
3 mënyra të lojës: modaliteti i tingullit të kafshëve, modaliteti i muzikës dhe modaliteti i këndimit të kafshëve
Zhvillon aftësi të shkëlqyera motorike në gishtat e vegjël
Inkurajon aftësitë e hershme muzikore dhe imagjinatën
Kërkon: 2 x bateri AA (nuk përfshihen)
E përshtatshme për moshat 6 – 24 muaj

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

147745

Our Product Number

540313

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.