Early Learning Centre Tape Measure

14.00

Lehtë për t’u përdorur, ky shirit matës nga Early Learning Centre është 1,6 m i gjatë. Lodër që është e shkëlqyeshme për të vegjlit tuaj për të bërë matje si në centimetra ashtu edhe në inç.

Ky matës vjen me ngjyra blu të ndezur dhe portokalli dhe është i lehtë për t’u bartur. Thjesht tërhiqni unazën për të nxjerrë shiritin. Mësoni më shumë për botën përreth jush me këtë lodër të dobishme. Matni lartësitë e të rriturve, shikoni sa i gjatë jeni. Ose gjeni përmasat e objekteve brenda dhe jashtë shtëpisë, opsionet janë të pafundme!

Kjo është lodra perfekte për të vegjlit me mendje kureshtare pasi i ndihmon ata të kuptojnë më shumë rreth botës.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1x kasetë me shirit matës
1.6 m i gjatë
I inkurajon fëmijët të mësojnë të numërojnë dhe të eksplorojnë matjet
Dimensionet e produktit: 15cm (H) x 12cm (W) x 5cm (D)
Dimensionet e paketimit: 17,8 cm (H) x 14,9 cm (P) x 7,9 cm (D)
E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Our Product Number

564051

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.