Early Learning Centre Wooden Cute Cupcakes

16.00

S’ka stok

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të luajnë me setin shumëngjyrësh Wooden Cute Cupcakes nga Early Learning Centre.

E shkëlqyeshme për pjekje imagjinare, fëmijët mund të shërbejnë këtë ëmbëlsirë dhe të shijojnë një piknik me arush pelushi. Të vegjlit tuaj do të duan të ndërrojnë majat dhe bazat e secilës tortë shumëngjyrëshe për të bërë krijimet e tyre. Preferojnë kremin me çokollatë apo bazën me luleshtrydhe?

I përsosur për dhurata, ky set shumëngjyrësh prej druri inkurajon lojën dhe frymëzon imagjinatën.

Karakteristikat e produktit:

Set keku me ngjyra me prerje

Seti përmban: 4x cupcakes me top dhe bazamente mix and match

Bërë nga druri me burim të qëndrueshëm

E përkryer për dhurata

Inkurajon lojën imagjinative

Dimensionet e produktit: 7cm (H) x 5cm (W) x 5cm (D)

Dimensionet e paketimit: 15cm (H) x 12cm (W) x 8cm (D)

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

200149

Our Product Number

546416

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8