Early Learning Centre Wooden Food Shopping Set

22.00

Ka stok

Mblidhni të gjitha sendet ushqimore thelbësore me këtë set blerjesh ushqimore prej druri nga Early Learning Centre.

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të bëjnë se shkojnë në supermarket për të bërë të gjitha blerjet e tyre gjatë javës. Çfarë është në listën e tyre për sot? A kanë nevojë për kos, çokollatë dhe djathë? Apo mund të emërtojnë sendet ushqimore që shkojnë në frigorifer?

I përsosur për dhurata, ky set ushqimesh shumëngjyrësh inkurajon lojën në role dhe frymëzon imagjinatën.

Karakteristikat e produktit:

  • Ushqime shumëngjyrëshe prej druri për blerje dhe lojëra gatimi
  • Seti përmban: 1x kos, 1x pako qumësht, 1x shishe salcë domate, 1x pako biskota, 1x kanaçe fasule të pjekura, 1x çokollatë, 1x pako gjalpë dhe 1x bllok djathë
  • Çertifikuar nga FSC – e punuar nga druri i qëndrueshëm
  • E përkryer për dhurata
  • Inkurajon lojën imagjinative
  • Dimensionet e paketimit: 17cm (H) x 17cm (W) x 7cm (D)
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Height

20.0 cm Width: 22.0 cm Depth: 7.0 cm

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

200195

Our Product Number

546426

Age

3 – 5, 5 – 8