Early Learning Centre Plush Toy – Pink Bunny

20.00

Ka stok

Jepini vogëlushit tuaj një mik të ri të veçantë me këtë lodër pelushi të Early Learning Centre – Pink Bunny.

Nga të sapolindurit tek të vegjlit, fëmijët do të adhurojnë të kalojnë kohë me këtë lepur rozë të butë dhe të rehatshëm. Me një buzëqeshje të ëmbël, veshë të mëndafshtë dhe një bisht me gëzof, Bunny është shoku i përsosur i jastëkut dhe aventurës.

Të rriturit do të vlerësojnë që kjo lodër prej pelushi ofron shumë stimulim dhe qetësim për fëmijët në fëmijërinë e hershme.

Karakteristikat e produktit:

  • Lodër e parë super e butë
  • Seti përmban: 1x lepur
  • Veshë të gjatë të mëndafshtë dhe bisht të butë me gëzof
  • Projektuar për të stimuluar shqisat e foshnjës
  • Dimensionet e produktit: 36cm (H) x 14cm (W) x 10cm (D)

Specifications

Manufacturer Number

200074

Our Product Number

546369

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.