Elefun & Friends Hungry Hungry Hippos Grab & Go Game

11.99

Ka stok

SKU: 531652 Kategori: ,

Travel & Go Hungry Hippos loja ku hipopotamët janë gjithmonë të uritur për më shumë.

Ky version Grab & Go i lojës klasike është i përsosur për udhëtime.

Kjo lojë e mbushur me aksion vjen me dy hipopotam të uritur dhe një tufë të tërë goglash për përtypje. Me një mbulesë plastike për të mos rrokullisur goglat, kjo lojë kompakte ju lejon të argëtoheni duke ushqyer hipopotamët në çdo kohë, kudo!

E përshtatshme për moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Manufacturer Number

B1001

Our Product Number

531652

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11