Evi Love 2 Floor Bed Playset

16.00

Ka stok

SKU: 432096 Kategori: ,

Është koha e gjumit për Evi Love dhe shoqen e saj në shtratin e tyre në 2 kat.

Evi dhe shoqja evsaj janë shumë të lodhura pas një dite argëtimi dhe kanë nevojë të flenë. Vendosini ato në shtretërit e tyre në mënyrë që të mund të flenë.

Të dyja kukullat 12 cm kanë veshur fustane të bukur nate ndërsa çdo krevat vjen me një jastëk dhe batanije të rehatshme. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni se kush do të marrë krevatin e sipërm!

Një dhuratë ideale për fëmijët nga 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Simba

Manufacturer Number

105733847

Our Product Number

432096

Size

Height: 17.0 cm Width: 14.5 cm Depth: 8.0 cm Weight: 0.3 kg

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.