Evi Love Scooter Friends Doll

18.00

Ka stok

SKU: 557198 Kategori:

Bashkohuni me Evin ndërsa ajo lëviz nëpër qytet me skuterin e saj super të lezetshëm! Evit i pëlqen të udhëtojë dhe të bëjë turne turistike me miqtë e saj më të mirë, të shoqëruar nga macja dhe qentë e saj të përkëdhelur, të cilët ulen në karrocën anësore.

Me kukullën Evi Love Scooter Friends Doll, dilni jashtë dhe filloni të eksploroni – por mbani mend në fillim sigurinë. Kukulla Evi Love është motra e vogël e adhurueshme e Steffi Love dhe ajo gjithmonë kërkon të argëtohet dhe të mësojë diçka të re. Me flokë të bukur biondë të gjatë, një buzëqeshje miqësore dhe pamje të lezetshme, Evi është një hit i madh me fëmijët më të vegjël kudo. E gjatë 12 cm, Evi është kukulla e përsosur për djemtë dhe vajzat për të luajtur gjatë gjithë ditës dhe për të krijuar historitë e tyre.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x kukull Evi, 1 x skuter, 1 x figurë qeni, 1 x figurë mace
  • Evi vjen e veshur gati për aventura gjatë gjithë ditës me një fustan të lezetshëm rozë dhe jeshil me sandale rozë të përshtatshme
  • Shfrytëzojeni kohën e lojës me skuterin e mrekullueshëm të Evit me karrige anësore, helmetë dhe syze dielli, plus Evi shoqërohet nga miqtë e saj macja dhe qeni.
  • Përmasat e përafërta: 16 x 16 x 10 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

SIMBA SMOBY UK LTD

Manufacturer Number

5733566

Our Product Number

557198

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5