FailFix Take Over The Makeover Doll [email protected]

20.00

Ka stok

SKU: 547182 Kategori:

Bëhuni gati për një transformim nga koka te këmbët me @Dance.Stylz FailFix Take Over The Makeover Doll.

Uh Oh! @Dance.Stylz duhet të ngjitet në skenë, por ajo e ka ngatërruar krejtësisht ndryshimin e saj! Bëhuni shpëtimtari i stilit të saj dhe jepini asaj një transformim total për të rregulluar dështimet e saj.

Së pari, përdorni maskën magjike për të zbuluar pamjen e saj të re të grimit. Më pas, përdorni aksesorët e përfshirë në stil për të treguar një model flokësh super të lezetshëm. Për detajet e fundit, hapni veshjet sekrete për të zbuluar se çfarë do të veshë @Dance.Stylz për performancën e saj të radhës.

Për moshat 6+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Moose Toys

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

12814

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.