FailFix Take Over The Makeover Doll – @SlayItDJ

20.00

Ka stok

SKU: 547179 Kategori: ,

Bëhuni gati për një transformim nga koka te këmbët me kukullën FailFix Take Over The Makeover @SlayItDJ.

Uh Oh! @SlayItDJ ka pasur një dështim të madh bukurie. A mund ta merrni përsipër ndryshimin për ta përgatitur atë për setin e saj të ardhshëm DJ? Përdorni maskën magjike të fytyrës për të zbuluar pamjen e saj të veçantë të grimit, më pas lajini flokët e saj të çrregullt për t’i bërë ato të shkëlqejnë përsëri.

Argëtimi nuk ndalet këtu, megjithatë! Brenda kutisë ka edhe surpriza mode. Hapni paketat për të zbuluar veshjen e saj të re të guximshme dhe mos harroni të shtoni edhe aksesorët!

Për moshat 6+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

MOOSE TOYS LTD

Manufacturer Number

12802

Our Product Number

547179

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8