#FailFix Take Over the Makeover – @PrettyArtee 20cm Doll

13.99 20.00

Ka stok

SKU: 562865 Kategori: , , Etiketë:

Bëhuni #SHPËTIMTARI I STILIT me #FailFix Take Over the Makeover – @PrettyArtee Doll 20cm.

Skuadra e FailFix ka provuar mësimet më të fundit të bukurisë në internet dhe gjërat nuk shkuan sipas planit…tani ata kanë nevojë për ndihmën tuaj për të rregulluar atë dështim bukurie!

Fillimisht, filloni transformimin nga koka te këmbët me një zbulim surprizë të modës – a do të gjeni një veshje të rrallë apo ultra të rrallë me material të veçantë? Më pas, përkëdhelni kukullën tuaj FailFix duke aplikuar maskën magjike të spa. Pasi ajo të ndihet e relaksuar, hiqeni atë për të zbuluar një pamje që do ta pëlqejë. Mund të gjeni edhe një grim të rrallë ose ultra të rrallë poshtë maskës magjike. Më pas, hiqni aksesorët e ngulur në flokët e saj dhe fshijini derisa të jenë të lëmuara mëndafsh. Së fundi, plotësoni transformimin total duke përdorur mjetet e përfshira të flokëve për të krijuar pamjen e flokëve që ajo po përpiqej të arrinte.

Përfundoni stilimin e kukullës tuaj me këpucë dhe bizhuteri për të krijuar pamjen e ëndrrave të saj përpara se të pozoni dhe ta shfaqni atë në stendën e kukullave të përfshira.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshihen: kukull Failfix, stendë kukullash, furçë flokësh, rroba misterioze, këpucë, 2 aksesorë, maskë spa, maskë fail, shirita gome, udhëzuesi
  • Zbuloni stilin e saj surprizë! A do të gjeni një veshje të rrallë apo ultra të rrallë me material të veçantë?
  • Ka edhe 3 dështime të tjera të ndryshme për t’u rregulluar, ju gjithashtu mund të ndihmoni @Kawaii.Qtee, @PreppiPosh dhe @Loves.Glam të krijojnë stilin më të fundit në trend (shiten veçmas)
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

MOOSE TOYS LTD

Manufacturer Number

12825

Our Product Number

562865

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8