Fancy Dress Pirate’s Hat

4.00 6.00

Ka stok

SKU: 518798 Kategori: , , Etiketë:

Lundroni në ngjyrën blu të oqeanit me këtë kapelë të kapitenit të piratëve me veshje fantastike.

Me një fotografi tradicionale të kafkës dhe kockave të kryqëzuara në pjesën e përparme, është e përkryer për t’u veshur në festa ose thjesht për lojëra të përditshme me imagjinatë.

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

HTI

Manufacturer Number

1372356

Our Product Number

518798

Safety Information

WARNING: NOT SUITABLE FOR CHILDREN UNDER 36 MONTHS. SMALL PARTS – CHOKING HAZARD