Fast & Furious Vehicle Playset – Quarter Mile Escape

19.99 39.99

Ka stok

SKU: 531069 Kategori: , , Etiketë:

Specifications

Age

3 Years+

Manufacturer

Mattel

Our Product Number

531069

Safety Information

Warning: not suitable for children under 36 months. Small parts – choking hazard

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.