Fingerlings Baby Monkey Ava Electronic Pet

30.00

SKU: 564495 Kategori: ,

Zbuloni linjën krejt të re nga Fingerlings

Këta majmunë të adhurueshëm të vegjël, interaktivë shfaqin mbi 70 tinguj dhe reagime dhe vijnë me zërin e tyre unik. Ata janë super të butë me lesh në kokë! Fingerlings e dijnë vërtet kur janë në gishtin tuaj – thjesht shikoni zemrën e tyre që shkëlqen dhe ndryshon personalitetin.

Fingerlings i përgjigjen prekjes me sensorë në kokë, gojë dhe barkun e tyre, kështu që ju mund t’i ushqeni, puthni dhe përkëdhelini! Ju gjithashtu mund t’i tundni ato dhe t’i ktheni me kokë poshtë për më shumë reagime.

Këta shoqërues të lezetshëm kanë një bisht që mund të varet ose të rrokulliset lart, në mënyrë që të mund të ulen në tavolinën ose raftin tuaj! Këta miq me gëzof janë shoqëruesit e përsosur dhe madhësia e tyre e bën të lehtë për t’i marrë kudo që të shkoni.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Fingerlings Baby Monkey Ava Electronic Pet
  • Përmban mbi 70 tinguj dhe reagime dhe vjen me zërin e tyre unik
  • Shikoni shkëlqimin e zemrës së tyre dhe ndryshimin e personalitetit kur ata janë në gishtin tuaj
  • Përmban një bisht që mund të varet ose të rrokulliset lart
  • Kërkesat e baterisë: 4 x LR44 (përfshirë)
  • Përmasat e përafërta: 9 x 4.5 x 8.5 cm
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

CHARACTER OPTIONS LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

3116

Our Product Number

554961

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.