Firefighter Dress Up Set

19.99

Ka stok

SKU: 549845 Kategori:

Frymëzoni aventurat e tyre të përditshme të heronjve me këtë set veshjesh për zjarrfikës.

Pavarësisht nëse po shpëtojnë një kotele të bllokuar në një pemë ose po shuajnë zjarret, fëmijëve do t’ju pëlqejë të imagjinojnë situata emocionuese me këtë set veshjesh për zjarrfikës. Ai përfshin një majë zjarri, të kompletuar me detaje të distinktivit dhe një rrip shërbimi. Gjithashtu vjen me aksesorë, si sëpatë dhe zjarrfikës.

Sidoqoftë, mbani mend. Ky komplet i veshjes nuk vjen me pantallona, kështu që heroi juaj i vogël do të duhet të veshë të tyret.

Për moshat 4 – 6 vjeç.

Specifications

Manufacturer

RUBIES MASQUERADE CO

Manufacturer Number

301080

Our Product Number

549845

Age

3 – 5