Fisher-Price 2-in-1 Travel Potty with Foldable Seat Ring

27.00

S’ka stok

SKU: 556448 Kategori: ,

Vogëlushi juaj mund të fillojë stërvitjen e tij për tualetin, qoftë në shtëpi apo në lëvizje, me 2 në 1 Fisher-Price Toilet Potty me unazë ulëse të palosshme!

Foshnjat mund të ulen në këtë uturak, i cili përfshin këmbë të palosshme dhe çanta të disponueshme për ta bërë të thjeshtë vendosjen. Kur fëmija juaj fillon të përdorë tualetet e të rriturve, unaza e lëvizshme e palosjes i ndihmon fëmijët të ndihen rehat me këtë rregullim. Përfshihet gjithashtu një çantë mbajtëse që lahet në makinë për ta çuar uturakun kudo që të shkoni, që do të thotë se nuk duhet të shqetësoheni kurrë për mungesën e tualetit me këtë uturak Fisher-Price.

Karakteristikat kryesore:

  • Ky trajnues i vockël vjen me një unazë të lëvizshme, duke e bërë të lehtë përdorimin e foshnjave dhe të vegjëlve, pavarësisht nëse jeni në shtëpi ose në lëvizje.
  • Ky uturak portative rritet me fëmijën tuaj, duke punuar si një tualet trajnimi dhe më pas si një unazë e fshehtë dhe e palosshme për sa herë që ata janë gati të fillojnë të përdorin tualetet për të rritur.
  • Përfshin 3 qese plastike të disponueshme dhe përshtaten me qese plastike standarde prej 15 litra dhe vjen me një mbrojtëse të lëvizshme për të reduktuar mundësinë e aksidenteve të çrregullta.
  • E dizenjuar që të jetë e lehtë për t’u marrë kudo që të shkoni, në mënyrë që të ketë gjithmonë një tualet pranë fëmijës tuaj, me këmbë të pavarura që palosen në mënyrë kompakte në çantën e përfshirë që lahet në makinë.
  • Travel Potty Fisher-Price 2-në-1 është e përshtatshme për foshnjat dhe të vegjlit që janë gati të fillojnë stërvitjen në tualet dhe mund të ulen dhe të zbresin nga uturaku pa ndihmë, dhe do të thotë që nuk duhet të shqetësoheni kurrë kur jeni jashtë përsëri!

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

HBM74

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.