Fisher-Price Chatter Telephone

19.99

S’ka stok

SKU: 537921 Kategori: , ,

Ndihmojeni fëmijën tuaj të bisedojë dhe të ecë si profesionist me Fisher-Price Chatter Phone

Ky telefon i lezetshëm interaktiv Fisher-Price Chatter është një mënyrë e shkëlqyer për të vegjlit për të eksploruar imagjinatën e tyre. Lidhësja e trashë rrotullohet kur është e përdredhur, ndërsa numrat me ngjyra të ndezura dhe të theksuara e bëjnë të lehtë përdorimin.

Ngrini telefonin dhe pretendoni të flisni me miqtë dhe familjen në anën tjetër! Telefoni Chatter është me rrota, kështu që mund të shtyhet dhe tërhiqet rreth dyshemesë për argëtim të pafund.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Fisher-Price Chatter Telefon me tërheqje
  • Foshnjat mund të ulen dhe të luajnë ose ta tërheqin atë
  • Tinguj zbavitës dhe sy që lëvizin lart e poshtë
  • Prezanton numrat 0-9
  • Inkurajon lojën e hershme të roleve
  • E pershtatshme per moshat 12+ muaj

Specifications

Manufacturer

Mattel

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

FGW66

Our Product Number

533141

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.