Fisher-Price DC League of Super-Pets Talking Ace Figure

25.00

SKU: 563030 Kategori: , , ,

Kriminelët e vegjël mund të rikrijojnë skenat e tyre të preferuara nga filmi Fisher-Price DC League of Super-Pets me këtë figurë të Talking Ace.

Qeni i besueshëm i Batman-it vjen në jetë me 15 tinguj dhe fraza të ndryshme kur fëmijët shtypin butonin në shpinë të tij. Me 4 këmbë të lëvizshme dhe një pelerinë të butë, kjo figurë e Talking Ace është gati për të gjitha lojërat e mbushura me aksion që mund të imagjinojë fëmija juaj.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x DC League of Super-Pets Talking Ace Figure
  • Sillni në jetë aksionin e DC League of Super-Pets me këtë figurë 6 inç të kafshës shtëpiake të Batman, Ace the Hound!
  • Shtypni butonin për të parë nofullën e Ace të hapur dhe për të dëgjuar 15 fraza të karakterit Ace the Hound
  • Lëvizni këmbët e figurës për veprim më realist
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Our Product Number

552682

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.