Fisher-Price Happy World Huggy Wuggy Bug

29.99

SKU: 563031 Kategori: , ,

Bota e lumtur Huggy Wuggy Bug nga Fisher-Price është një mik super i lezetshëm, oh kaq i përqafueshëm për të voglin tuaj.

Me çdo shtrëngim të dorës ose fytyrës, ky pelush i ëmbël ndizet me muzikë lozonjare dhe tinguj shprehës, si të gëzuar, të trishtuar dhe kureshtar, për të prezantuar të voglin tuaj me emocione të ndryshme. Ky pelush ngushëllues ndihmon për t’i dhënë fëmijës tuaj një ndjenjë sigurie, ndërkohë që angazhojnë shqisat e tyre dhe prezanton lojën shkak-pasojë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Happy World Huggy Wuggy Bug Light Up Pelush
  • Shtrydhni duart ose fytyrën për drita të ndezura shumëngjyrëshe, tinguj ekspresive dhe muzikë të çuditshme
  • Përmban pëlhura të buta, ngjyra të ndezura, drita dhe muzikë për të përfshirë shqisën në zhvillim të prekjes, shikimit dhe dëgjimit të foshnjës
  • Përmasa perfekte për t’u përqafuar në shtëpi ose gjatë udhëtimit
  • E pershtatshme per moshat 6+ muaj

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

GJW28

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.