Fisher-Price On-the-Go Breakfast

16.00

Ka stok

SKU: 549589 Kategori: ,

Fëmijëve të zënë do t’ju pëlqejë të shtiren si të rritur me këtë set mëngjesi nga linja i Fisher-Price.

Pavarësisht nëse janë duke shkuar në punë , vogëlushit tuaj do t’i pëlqejë të fillojë ditën e lirë me këtë set të lezetshëm. Ata që zgjohen herët mund të hanë një donut të shijshëm, ose të lexojnë lajmet me gazetë. Ose, ata mund të tundin gotën e kafesë e cila ndihmon edhe ne kruarjen e dhëmbëve.

Sido që të jetë orari i tyre, fëmijëve do t’ju pëlqejë të luajnë me këtë set të ndritshëm dhe plot ngjyra të mëngjesit, i cili promovon lojën shqisore.

Për moshat 3+ muaj.

Specifications

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

FGH85

Our Product Number

549589

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.