Fisher-Price Roarin’ Rainforest Jumperoo

149.99

S’ka stok

SKU: 548071 Kategori: , ,

Bëj një udhëtim në xhungël me këtë karrige emocionuese Roarin’ Rainforest Jumperoo nga Fisher-Price.

Kjo karrige shumëngjyrëshe është shumë argëtuese! Ndërsa kërceni, përreth mund të luani me lodrat e buta, zhurmat dhe shumë më tepër. Mund të zbuloni edhe dritat dhe efektet zanore.

Me një kornizë të fortë, mund të kërceni në mënyrë të sigurt sa të doni. Ai gjithashtu rrotullohet 360 gradë, që do të thotë se ka gjithmonë diçka të re për të shijuar.

Karakteristikat e produktit

  • Një ndenjëse rrotulluese i jep fëmijës akses 360° te lodrat, aktivitetet dhe miqtë përreth, duke përfshirë majmunët e butë lart, rrotulluesit, klikuesit, shiritin e rruazave dhe shumë më tepër, të gjitha brenda mundësive të foshnjës.
  • Fëmija mund të arrijë, të kuptojë, të lëvizë, dhe të kërcejë kaq lart – të gjitha gjërat që i japin një shtysë të dobishme zhvillimit të aftësive motorike.
  • Muzika, dritat dhe tingujt shpërblejnë dhe inkurajojnë çdo kërcim
  • Ulësja rrotullohet 360 gradë në mënyrë që foshnja të mund të zbulojë përreth
  • Korniza e fortë e çelikut e lejon fëmijën të kërcejë në mënyrë të sigurtë
  • Përshtatet lehtësisht në tre lartësi të ndryshme ndërsa fëmija rritet
  • Për moshat 6+ muaj

Specifications

Manufacturer

Mattel

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

CHM91

Our Product Number

546772

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.